jesteś tutaj:Całoroczne domki nad Jeziroem Rożnowskim

Całoroczne domki nad Jeziroem Rożnowskim


By anonim data:05 grudzień 2011

Lokalizacja
Miejscowość: 
Gródek nad Dunajcem

"Słoneczny Gródek" w Gródku nad Dunajcem to kompleks 77 całorocznych domków o powierzchni od 30 m2 do 110 m2, z tarasami od 8m2 do 45 m2 nad Jeziorem Rożnowskim, usytuowany na malowniczym półwyspie o powierzchni około 4,5 hektara, z liczącą ponad 550 metrów linią brzegową. Domki podzielone są na VI zestawów budynków w zabudowie szeregowej, oddzielonych funkcjonalnie i konstrukcyjnie oraz sześć budynków wolnostojących.
Zlokalizowany tuż przy wjeździe parking, przeznaczony wyłącznie dla osób mających wstęp na teren kompleksu, zapewni bezpieczeństwo na terenie ośrodka jak również ograniczy nadmierny ruch i hałas tuż pod oknami. Całodobowa recepcja i pozostający do Twojej dyspozycji personel pomoże Ci zorganizować pobyt tak, aby spełnił on Twoje oczekiwania.
Zapewniamy odśnieżanie, grabienie liści, koszenie trawnika.
Będziesz mógł zlecić:
- sprzątanie domu, pranie odzieży
- kompleksową obsługę techniczną w zakresie napraw czy bieżącej konserwacji
Komfortowy wypoczynek zapewniają znajdujące się na terenie ośrodka: kryty basen, sauna, siłownia, fitness, spa & wellness, boiska sportowe, całoroczne korty do tenisa
i squash’a, przystań jachtowa, bowling, bilard, darts, plac zabaw dla dzieci, recepcja, kawiarnia, drink bar i mini sklep.
Teren jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę. W każdym z domków istnieje możliwość zamontowania indywidualnego systemu alarmowego, podłączonego do systemu natychmiastowego reagowania.
Na terenie „Słonecznego Gródka” znajduje się miejsce, w którym możesz bezpiecznie przechowywać narty, rowery oraz inny sprzęt sportowy. Dla osób, które nie chcą przywozić własnego sprzętu sportowego, bądź też chcą spróbować czegoś nowego, przygotowaliśmy wypożyczalnię. Do dyspozycji Klientów pozostawiamy łodzie, rowery, kajaki, rowery, skutery i narty wodne, żaglówki, motorówki i wiele innych. Istnieje również możliwość wypożyczenia skuterów śnieżnych i bojerów.
To jednak są tylko suche fakty. By przekonać się o tym, co tak naprawdę kryje się pod hasłem "Słoneczny Gródek" - musisz tu przyjechać.
Połączenie przepychu wspaniałej przyrody z subtelnie wkomponowaną, nowoczesną architekturą przesądza o bezsprzecznym uroku tego miejsca. Możesz jedynie ulec czarowi, gdy z filiżanką kawy zagłębisz się w zieloną ciszę, już nie będziesz chciał stąd wracać.

To właśnie jest miłość od pierwszego zachodu słońca.

Informacje
Liczba pokoi: 
2
Cena: 
185000.00
Kontakt
Telefon: 
661904663
Brak głosów

Głosuj

Brak głosów

Losowe zdjęcie

Domek Pionat Ryn Rybical Mazury Jezioro Noclegi Wakacje Nocleg Ryby

Ostatnie oferty wynajmu

Domek letniskowy nad jeziorem na Mazurach
Miejscowość: Grądzkie
Cena: 200.00
Pensjonat Rosa Bobolin
Miejscowość: Bobolin
Cena: 200.00
Domki letniskowe na Wyspie Sobieszewskiej
Miejscowość: Gdańsk Świbno
Cena: 200.00
Agroturystyka Urszula Szczepińska
Miejscowość: Wycinki
Cena: 150.00
Domek letniskowy na wschodzie Polski, nad rzeką Bug
Miejscowość: Wola Uhruska
Cena: 100.00
Dom drewniany na Kaszubach
Miejscowość: Borucino
Cena: 200.00
Tanie domki Kaszuby Abel - 10 osobowe z kominkiem
Miejscowość: Dziemiany
Cena: 25.00
Domki turystyczne, łowisko, golf wodny
Miejscowość: Gorzycko Stare
Cena: 200.00
Agroturystyka - domek w Borach Tucholskich. Z namiotem za darmo !
Miejscowość: Sucha na Pomorzu
Cena: 25.00
Subskrybuje zawartość