[opis] [lokalizacja] [plan mieszkania] [kontakt] 

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w okresie od 1 lipca do końca września. Bardzo dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica. Blisko jest plaża wystarczy 10 minut samochodem lub tramwajem. Plaża Brzeźno jest bardzo czysta i posiada wyśmienite zaplecze usługowo-rekreacyjne. To wspaniałe miejsce na spacery po złociutkim piasku. Zatoka Gdańska i jej promenady spacerowe biegnące wzdłuż plaży to wspaniałe miejsce do rekreacji. Wrzeszcz Centrum także jest blisko, około 10 minut i już się jest na zakupach. W pochmurne dni, tylko 6 przystanków tramwajem i już spacerujemy i zwiedzamy Stare Miasto Gdańsk Główny.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Multikino i Opera Bałtycka. Sklepy z artykułami spożywczymi są w odległości 200 metrów od bloku, w którym znajduje się mieszkanie. W razie konieczności w okolicy znajduje się szpital i przychodnia.

Lokal mieści się na parterze, od strony południowej, więc pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Znajduje się w nim dwa pokoje (dwie kanapy dwuosobowe i jedno łóko pojedyncze).W łazience jest kabina prysznicowa. Kuchnia wyposażona jest w zestaw naczyń i garnków, lodówką, kuchenkę gazową i pralkę. Lokum jest idealne dla 2 do 5 osób.

Preferowany okres wynajmu dwa tygodnie. Bez zwierząt.
Cena: 150 zł/doba. W przypadku dłuższego wynajmu przewidziany rabat.
Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail: marta.alina@interia.pl lub telefonicznie na numer telefonu: +48 692 355 402
Data ostatniej aktualizacji: 2014.06.14. www.wypoczynkowy.com